Formacionet zyrtare tek Genoa-Milan dhe linku i ndeshjes

0
SHPËRNDAJE

Genoa dhe Milan do të përballen në Luigi Ferraris nga ora 12:30 në kuadër të xhiros së shtatë të Serie A.

Genoa: E. Lamanna, S. De Maio, N. Burdisso, G. Marchese, D. Figueiras, T. Rincón, B. Xhemaili, D. Laxalt, D. Capel, L. Pavoletti, D. Perotti

Milan: Lopez; Calabria, Zapata, Romagnoli, De Sciglio; De Jong, Montolivo, Bertolacci; Bonaventura; Luiz Adriano, Balotelli.

Linku i ndeshjes

http://sport.streams.tv/soccer/1048555

S'KA KOMENTE

Comments are closed.