Foto +16/ Ekaterina Enokaeva do shkrijë akujt në Rusi 2018

0
SHPËRNDAJE

Quhet Ekaterina Enokaeva dhe është ajo rivalja më e re e Irina Shajk për rolin e ‘’muzës’’ së botërorit, Rusi 2018.

Në postimet e saj të fundit bukuroshja 27 vjeçare dukshëm është bërë një sponsorizuese e eventit botëror që do të zhvillohet në atdheun e saj.

Tashmë Irina nuk duhet të jetë aq e qetë pasi rivalet po shtohen dhe Eka me emrin e një perandoreshe, pamjen dhe format e saja është një rivale për fronin.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU