FOTO +16, gjyqtarja seksi harron recipetat, çmenden tifozët

0
SHPËRNDAJE

Denise Bueno është gjyqtarja më seksi në botë.
Bukuroshja është bërë e famshme për dukjen e saj joshëse dhe provokuese në fushën e lojës aq shumë saqë tërheq vëmendjen e të gjithë meshkujve.

Por Denise Bueno profesionin e gjyqtares e ushtron për pasion pasi në realitet ajo është një modele.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.