Foto +16, ja kush është Lily Ermak, modelja ruse që refuzoi CR7-tën

0
SHPËRNDAJE

Cristiano Ronaldo në jetën e tij thuajse ka pasur gjithçka që ka dashur.

Në Spanjë mediat raportojnë se ylli portugez është refuzuar nga një femër super seksi nga Rusia, e cila quhet Lily Ermak.

Modelja bukuroshe jeton dhe punon më Miami, ndërsa Ronaldo e ka kontaktuar në rrjetet sociale gjatë vitit që lamë pas, por Lily ka refuzuar çdo tentativë të Ronaldos për ta joshur.

Më pas, Ronaldo u lidh me Gergina Rodriguez, që është parë shpesh në Bernabeu muajt e fundit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.