(Foto 18+) Miss Bum Bum i bën reklamë “Rio 2016” në mënyrën e saj unike

0
SHPËRNDAJE

Ka mbetur më pak se një muaj që të fillojnë Lojërat Olimpike “Rio 2016”, përcjell minuta90.com.

Suzy Cortez, e njohur ndryshe me nofkën “Miss Bum Bum”, vendosi që të nxehë pritjen me foto nudo e vizatime në trup.

Modelja është e lyer me ngjyra të Lojërave Olimpike, dhe me rrathët olimpik.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.