Foto (+18) / Motra e Patrick Schick incident në plazh

0
SHPËRNDAJE

Kristyna Schickova është një modele mjaft e prefeuar nga agjenci të ndryshme.

Gjithashtu, çekja është e njohur në Itali prej vëllait të saj, Patrick Schick, që luan me Samdoria-n dhe kërkohet nga disa skuadra.

Ajo ndodhet në Miami për pushime, ku po shijon rrezet e diellit dhe plazhet e bukura të metropolit amerikan.

Por modelja ndërsa relakoshet buzë detit pati probleme me veshjen, episod që nuk ngeli pa u kapur nga paparaci.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.