Foto 18+, Zhvishen femrat për të shpëtuar klubin nga falimentimi

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e futbollit (rugby) Hitchin Ladies, në Britaninë e Madhe, ka vendosur të zhvishet.

Femrat e këtij klubi kanë krijuar një kalendar të nxehtë për 2017, me qëllim financimin e klubit të tyre.

Klubi gjendet ngushtë për para dhe rrezikon pjesëmarrjen në kampionat, ndaj futbollistet u zhveshën që të ndihmojnë mbijetesën e tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.