Foto e rrallë e viteve 20-të e ekipit Çamëria

0
SHPËRNDAJE

1923 Ekipi i CameriseKjo është një foto e rrallë e një skuadre futbolli në Çamëri që mban të njëjtin emër. Mendohet si i përket vitit 1923 por ende nuk dihet autenciteti i fotos apo burimi i saj. Minuta90.com do të vazhdoje hulumtimet e saj për t’ju informuar më tepër në lidhje me këtë gjetje të rrallë por të rëndësishme sportive dhe historike.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.