FOTO-Galeri/ Anastasia, ikona e Botërorit ndez shorteun

0
SHPËRNDAJE

E cilësuar si Kardashiani rus, ikona e Kupës së Botës, Anastasia Kvitkvo, është tepër e emocionuar për shorteu e Botërorit, i cili do të mbahet gjatë pasdites së sotme.

Anastasia ka qenë një vajzë e thjeshtë disa vite më parë në Rusi, por në 2015-ën, ajo nisi të shndërrohej në një prej modeleve më seksi të rrjeteve sociale ku sot numëron rreth 9 milionë ndjekës.

Sot 22-vjeçarja, e cila jeton në Majemi të Shteteve të Bashkuara, është njëra prej modeleve më të kërkuara të planetit dhe është cilësuar edhe si ikona kryesore e Kupës së Botës, e cila do zhvillohet verën e ardhshme në Rusi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.