Foto Lajm – Ajaksi bën gati autobuzin por humb kampionatin

0
SHPËRNDAJE

Humbja e kampionatit hollandez ka  patur dhe një moment qesharak. Klubi i Ajaksit kishte bërë gati dhe shkrimin në autobuz por  në fund ngelën keq se titulli kaloi tek rivalët e PSV-së.

ajax

S'KA KOMENTE

Comments are closed.