Foto-Lajm / Bomberi lushnjar thirrje tifozëve

0
SHPËRNDAJE

Me gjithë financat e dobta Lushnja po paraqitet shkëlqyeshëm këtë sezon duke qenë pretendente për kalimin në superligë. Ekipit lushnjar si rrallëherë i mungojnë tifozët të cilët ndihen të zhgënjyer nga paraqitjet e kaluara dhe e kanë braktisur ekipin.

Sulmuesi lushnjar Mikel Canka u ka bërë thirrje të sinqertë tifozëve të kthehen pranë skuadrës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.