Foto lajm! Dani Alvesh me fanellën e Juventus

0
SHPËRNDAJE

Pas arritjes së akordit dhe firmës zyrtare, vjen edhe prezantimi i Dani Alvesh me fanellën e Juventus. Mbrojtësi brazilian ka pozuar ditën e sotme me fanellën bardhzi duke kompletuar përfundimisht kalimin tek Juventus.image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.