Foto Lajm! “Dasëm” në Shkodër

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Biznesmeni shkodran Ardit Kraja ka shpërndarë për ekipin një premio prej 5 mln lekësh të vjetra. Nuk është hera e parë që z.Kraja dhuron premio dhe i qëndron afër ekipit të Vllaznisë.

Shtubina dhe Vrapi duke numëruar lekët e premios
Shtubina dhe Vrapi duke numëruar lekët e premios

S'KA KOMENTE

Comments are closed.