Foto-lajm E pabesueshme karriera e Kingsley Coman

0
SHPËRNDAJE

Kingsley Coman ka luajtur me  Bayern, Juventus, PSG dhe kombëtaren  Franceze por është akoma vetëm 19 vjeç.

k1 k2 k3 k4

S'KA KOMENTE

Comments are closed.