Foto lajm! Festë te Tirana, Muça feston 29 vjetorin

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Te skuadra e Tiranës ka patur festë ditën e sotme. Një prej lojtarëve më të dalluar bardheblu, Gentjan Muça ka festuar 29 vjetorin e lindjes së tij. Lojtarët e skuadrës dhe presidenti Halili i kanë dhuruar një fanellë me të gjitha firmat e lojtarëve mbi të.imageimage

S'KA KOMENTE

Comments are closed.