Foto Lajm – Finalja e kupës së Polonisë kthehet në “show piroteknik”

0
SHPËRNDAJE

Tifozët prapa portës, kanë bërë një “show” të madh piroteknik.
Një gjë e tillë ka ndodhur në finalen e Kupës së Polonisë, e cila u zhvillua ndërmjet Lech Poznan dhe Legia Warsawa,
finale1
finale2

S'KA KOMENTE

Comments are closed.