Foto-Lajm Formacionet e super ndeshjes Skënderbeu – Partizani

0
SHPËRNDAJE

skenderbeu

Skënderbeu dhe trajneri Josa kanë vetëm një dyshim, pasi Xhejms mund t’ja lëri vendin Nimangës në mënyrë që mesfusha të jetë e ngjeshur në këtë takim. E nëse nga fillimi e nis Nimanga, padyshim skema kalon në 4-2-3-1 me Salihin e vetëm të avancuar.

 

Ndërkohë që në rradhët e Partizanit rikthehet Kalari në formacion dhe Daja zë vendin e Filipes të dëmtuar.

partizani

S'KA KOMENTE

Comments are closed.