(Foto lajm) Formacionet zyrtare: Ukrainë – Poloni

0
SHPËRNDAJE

Ukraina dhe Polonia kanë publikuar formacionet zyrtare
Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Ukrainë – Poloni, e cila do të jetë e fundit në Grupin C.
formacionet

S'KA KOMENTE

Comments are closed.