Foto lajm! Gjici bën “paqe” me Duron

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Ajo që pritej pas deklaratës së Safet Gjicit, ndodhi. Trajneri Klodian Duro dhe numri një i klubit kuksian kanë bërë paqe duke sheshuar çdo problem mes tyre. Trajneri elbasanas është bashkuar të festojë me ekipin fitoren e arritur në Vlorë teksa ka darkuar sëbashku me ta. Në fund i gjithë ekipi kuksian ka bërë një foto, si për të treguar që tashmë çdo gjë shkon “vaj” tek kjo skuadër.image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.