Foto-lajm/ Ja kush është kapiteni më i keq në historinë e Flamurtarit

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Shiriti i kapitenit u bë një çështje në Vlorë, teksa tifozët dolën kundër ta mbante Franc Veliu. Mbrojtësi pësoi një dëmtim gjatë fazës dhe trajneri Shpëtim Duro ia besoi kroatit Tomislav Bushiç, një lider për Flamurtarin deri në këtë moment të kampionatit.

Sulmuesi pati probleme në ndeshjen e fundit me Lushnjen dhe u zëvendësua, ndërkohë që shiritin nga ai moment e mori “rebeli” Danilo Alvesh.

Ky fakt ka bërë që të ketë edhe batuta, teksa është lojtari i linjës së majtë, Emiljano Musta, ai që në “Instagram” ka postuar një foto ku shkruan: “Kapiteni më i keq në historinë e Flamurtarit”.

Batuta e Must♪7s për Alvesh

S'KA KOMENTE

Comments are closed.