Foto lajm – Ja si janë palestrinat e personalizuara të Milot Rashicës

0
SHPËRNDAJE

Legjionarët/ Milot Rashica tregon edhe njëherë dashurinë e tij për Kombin shqiptar. Lojtari me origjinë nga Vushtria e Kosovës i cili është futur edhe në listën e Gianni De Biasit, do të jetë titullar në ndeshjen e sotme Shqipëri U21 – Greqi U21. Një foto e postuar në rrjetet sociale nga faqa “Talentet që i duhen Kombëtares shqiptare” tregon palestrinat e tij të personalizuara ku ka të vizatuara flamurin kuqezi dhe atë të Kosovës. image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.