Foto lajm! Kombëtarja mbërrin në Lens

0
SHPËRNDAJE

imagePara pak minutash, lojtarët e Kombëtars së Shqipërisë kanë mbërritur në Lens, aty ku ditën e nesërme do të përballen me Zvicrën. imageKuqezinjtë, të veshur me kostumey zyrtare të Kombëtares në “Euro 2016” porsa zbritën nga autobusi u drejtuan menjëherë drejt hotelit për të pushuar dhe më pas për të vijuar përgatitjet e pasdites.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.