Foto Lajm – Stadium i supeligës në Kosovë

0
SHPËRNDAJE

kos1

Ndeshja e zhvilluar sot ndërmjet Istogut dhe Hajvalisë, i ngjante më shumë një takimi “vaterpolo”.
Kjo pasi që fusha e stadiumit “Demush Mavraj” ishte e mbuluar me ujë.
Këtë ndeshje e fituan mysafirët nga Hajvalia, me rezultat 3:1.

kos2

S'KA KOMENTE

Comments are closed.