Foto-lajm/ Sulmohet autobusi i guerrilsave

0
SHPËRNDAJE

 

13233341_10154040698207254_1665650758_n
Foto e xhamit të thyer

Eshtë sulmuar autobusi i tifozëve të Partizanit, “Guerrils”, duke ju thyer xhami, pikërisht në këto momente teksa pak orë më vonë pritet të zhvillohet sfida mes dy vendeve të para në Korcë, mes Skënderbeut dhe Partizanit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.