FotoGaleri / Bashkëshortja e Blerim Xhemailit publikon foto tepër të ‘nxehta’

0
SHPËRNDAJE

Modelja Erjona Sulejmani është e dashura e futbollistit shqiptar me pasaportë zvicërane, Blerim Xhemjalit.

Ajo tash së fundi ka realizuar një fotosesion të ri, ku ka treguar linjat e trupit të saj të bukur.

Kujtojmë se Erjona dhe Blerimi janë prindër të një djali, pas të cilit duket të jenë shumë të dhënë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.