FotoGaleri / E presin në Milano të firmosi. “Ka pak punë” në Ibiza…

0
SHPËRNDAJE

Seria A / Rinovimi i kontratës më Milanin është kthyer në një telenovelë për Donnarumma-n. Megjithatë, prej gati një jave portieri 18-vjeçar është shkëputur nga bota e futbollit dhe pushoi në Ibiza me të dashurën e tij, Alessia.

Por pushimeve të tij për këtë verë i erdhi fundi, pasi ditën e nesërme e presin drejtuesit e Milanit për të rinovuar kontratën.

Tashmë, pas një jave relaksi nën shoqërinë e bukuroshes Alessia, tifozët kuqezinj presin nga idhulli i tyre rinovimin e kontratës me Milanit. Megjithatë, na duhet të presin ende për këtë lajm.

Telenovela “Donnarumma” nesër mund të ketë serinë e fundit…

S'KA KOMENTE

Comments are closed.