Fotogaleri/ Eva Murati, prezantuesja e Champions League super HOT në palzh

0
SHPËRNDAJE

Prezantuesja dhe aktorja e njohur, Eva Murati pas një sezoni shumë të ngarkuar, më në fund ka gjetur kohë për t’u relaksuar. Bukuroshja shqiptare gjatë fundjavë ka postuar disa foto në profilin e saj në Instagram, duke treguar dhe format thuajse perfekte.

Prezantuesja e emisionit në Champions League në Vizion Plus dhe Tring, kanjë numër të madhe fansash në rrjetet sociale, teksa dhe në fotot më lart nuk të lë shumë dilema për të gjetur arsyen. Ngjyra e gjelbër dhe dekolteja e hapur, kanë bërë që ata të shpërthejnë me komente.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.