Fotogaleri – Miss Bum Bum luan futboll me shoqet

0
SHPËRNDAJE

Miss Bum Bum ka mbledhur disa femra të tjera për të luajtur një ndeshje futbolli, për t’i përfunduar edhe ato lojërat olimpike.

Suzy Cortez ka mbledhur 11 vajza për ta zhvilluar një ndeshje futbolli ku ishin të veshura vetëm në bikin.

Tifozja e flaktë e Leo Messit ka deklaruara se futbolli është një lojë e bukur dhe që dhuron shumë emocione.

Në lojërat olimpike që u mbajtën në Rio, Brazili arriti që ta mposhtë në finale Gjermanin në penallti, ku Miss Bum Bum kishte bërë tifo për brazilianët.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.