Fotogaleri/ Modelja Jordan Carver, tifozja seksi e Bayern Munchen

0
SHPËRNDAJE

Jordan Carver është njëra nga tifozet më të zjarrta të Bayern Munchen dhe Gjermanisë. E njohur ndryshe si “muza” e klubit bavarez. Modelja 31-vjeçare me nënë gjermane dhe baba italian jeton prej 17 vitesh në Amerikë.

Bukuroshja ka arritur majat e suksesit në Los Anxhelos në fushën e modelingut. Që nga viti 2010-të ajo ka faqen e saj në internet që poston gjëra ekskluzive. Jordan e adhuron sportin, më parë ka praktikuar tenis, gjimnastikë, sërf dhe futboll. Në Gjermani ndonjëherë ajo punonte edhe si mësuese për joga.

Carver ka një fizik tejet seksi dhe pëlqehet shumë nga tifozët në mbarë botën. Mbrëmjen e djeshme ajo ka festuar fitoren e Bayern ndaj Leipzig në Kupën e Gjermanisë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.