Fotogaleri – Njihuni me Alice Campello, e dashura e Alvaro Moratas

0
SHPËRNDAJE

E dashura e Moratas është Alice Campello, modele bjonde dhe me sy blu sipas
“Corriere dello Sport”  e cila ka shpërndarë disa fotografi të bukuroshes italiane.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.