Fotogaleri / Ronaldo dhe e dashura e tij Georgina Rodriguez kanë shkëlqyer gjatë ditës së sotme në Madrid

0
SHPËRNDAJE

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo dhe bukuroshja Georgina Rodriguez janë në lidhje që nga muaji nëntor i vitit të kaluar.

Të dy kohëve të fundit janë duke treguar se janë shumë të lumtur së bashku, dhe kjo u dëshmua sonte, kur ata bënë shoping së bashku në Madrid.

Georgina ishte veshur në mënyrë shumë provokuese, duke treguar se është një super femër.

Në anën tjetër, edhe Cristiano Ronaldo dje u zgjodh nga ESPN si sportisti më i famshëm në botë, duke lënë mbrapa LeBron James dhe Leo Messi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.