Fotogaleri/ Tifozët e Manchesterit “pëlqejnë” gruan e blerjes së parë

0
SHPËRNDAJE

Victor Lindelof është transferimi i parë i Manchester Unitedit në këtë merkato.
Ky transferim ka entuziazmuar tifozët e klubi anglez.
Dhe ky entuziazëm nuk ka të bëjë vetëm me futbollin, raporton “minuta90.com”.

Tifozët e klubit nga “Old Trafford”, kanë “rënë në dashuri” me bashkëshorten e Lindelof, Maja Nilsson.
Mediat britanike kanë publikuar disa foto të biondes, e cila duket e jashtëzakonshme.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.