Fotolajm / Ilir Latifin apo Zlatan Ibrahimoviçin?

0
SHPËRNDAJE

Kixkbokseri shqiptar Ilir Latifi ka shpërndarë një foto mjaft interesante në faqen e tij të “Facebook-ut”.

Ai vendos në një paralelizëm goditjen e tij dhe atë të sulmuesit suadez Zlatan Ibrahimoviç.

13177861_1215235711828492_5509990531806702281_n

S'KA KOMENTE

Comments are closed.