Fotot nudo, reagon Rey Manaj

0
SHPËRNDAJE

Legjionarët/Pas fotos nudo të publikuar nga sulmuesi i Interit dhe të Kombëtares shqiptare në media, Rey Manaj ka vendosur të reagojë. Manaj postoi një foto në profilin e tij në instagram ku ishte sëbashku me lojtarin tjetër, Keidi Bare në një vaskë dhe të dy nudo, por e fshiu pas disa sekondadh, Ja deklarata e tij pas kësaj ngjarje ku tregon se i kanë hakuar profili:

Rey Manaj
Rey Manaj

Nese doni tme ulni mua ose tme prishni imazhin nuk do ja arrini kurre ! Jeni nje tufe me dele te komanduara nga dy tre injoranter qe vdesin nga zilia per mua  po ska gje une i fal! Sjeni dhe nuk do jeni kurre ne nivelin tim dhe aq me teper nuk do arrini te beni kurre ate ca kam bere une ! Ju jeni thjesht barbona dhe asgje me teper …mos u kruani me me mua per disa klikime sepse nuk do perfundoi me kaq ! Fotot jan te mara nga interneti dhe ma kan HACKUAR PROFILIN dhe kush do ta besoi le ta besoi UNE MEND NJERZVE NUK DO TI JAP, secili ka dhe do ket mendimin e tij …dhe une do ta respektoje ..skam frik nga askush dhe sma ndjen per asgje pervecse familjes time dhe shoqeris time..une jam njeri pozitiv qe i merr gjerat me sportivitet dhe shyqyr Zotit ka akoma njerez te mire e te zgjuar qe besojne ne miresi e respekt.”

Rey Manaj
Rey Manaj

“Kan ber batuta e shpikur mesazhe “kusherinjsh” dhe deri aty kam toleruar madje i kam fut ne te qeshur, por mendoj se kjo puna e fotove ishte e tepruar dhe nuk kam aspak deshire ta le me kaq kete ceshtje. Gjithsesi nuk kam asgje kunder homoseksualve , madje jan te lire te bejn cte duan me jeten e tyre por nuk eshte rasti im! Nuk mund te hidhet balt mbi kurrizin e nje personi qe lufton e loz me shpirt per fanellen e Shqiperise , sme besohet qe une luaj me zemer e bej kaq sakrifica per njerez kaq te ULET E TE TRASH, edhe mbi te gjitha per dy like …Me vjen shume keqe per nivelin e ulur te ketyre njerzve sepse jan te mjere!! Une kam familje dhe nena ime ose motra ime mund te shofin kto shpikje edhe te merziten!! Eshte per te ardhur TURP!! Gjithsesi nuk dua te kercenoj askend..ama nuk mbaron me kaq!!! Faleminderit gjith tjerve per suportin.”

RESPEKTE R.M”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.