Franc Veliu i Flamurtarit

0
SHPËRNDAJE

 

13700172_1129621203780067_7546102845664943289_nMe sa duket është pritur ardhja e presidentit Sinan Idrizi që gjithcka të qetësohet. Franc Veliu ka firmosur me Flamurtarin dhe ka dal në stërvitje. Palët kanë gjetur akordin edhe për borxhin e vjetër që klubi i detyrohet lojtarit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.