PSG arrin akordin për Di Marian

0
SHPËRNDAJE

Di Maria

PSG – Manchester United kanë arritur akordin për transferimin e Angel Di Marias në kryeqytetin francez mbi bazën e 65 milionë eurove. Di Maria pritet që të jetë brenda kësaj fundjave në Paris për kryerjen e vizitave mjekësore. Argjentinasi nuk arriti të përshtatej në Premier League nën urdhrat e Luis Van Gaal dhe tashmë është gati të nisë një aventurë të re. Manchester United me shitjen e Di Marias do të mund të financojë merkaton e verës duke tentuar një tjetër goditje veç atyre të përfunduara deri më tani.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.