Francesco Totti në Amerikë?

0
SHPËRNDAJE

totti
Francesco Totti

New York Cosmos e liges se dyte amerikane ka kerkuar sherbimet e kaiptenit te Romes, Francesco Totti. Behet fjale per ne vere, atehere kur mbaron edhe kontrata me klubin italian duke pare qe e ardhmja e kapitenit aty nuk eshte me e sigurte.

Sky Italia Sport thote qe trajneri Giovani Savarese i N.Y. Cosmos eshte ai qe ka ngulmuar per te afruar Tottin por ky i fundit ka kerkuar €500,000 per kater muaj. Klubi amerikan po mendohet dhe do te vendose shume shpejt.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.