Françeska, e çmendur pas futbollistëve (foto vetëm 18+)

0
SHPËRNDAJE

Francesca Lodo esht emjaft e njohur ne boten e artit ne Itali prej pjesemarrjeve te shumta ne emisione televizive si dhe nga pozimi per revista te ndryshme. Ajo eshte edhe modele qe shpesh shfaqet e zhveshur dhe provokuese, por Francesca ka nje dobesi te madhe per futbollistet. Dihet se ajo ka dale me lojtare si Cristiano Zaneti dhe Francesco Coco ndersa ende nuk eshte zbuluar i dashuri i saj i fundit. Ja disa foto te nxehta te modeles italiane:

245ee733cb4246feaa5c0bc0bca59688 3e882bdd290f100d4222ee70437e1f10 017bfff88415a89c7cd3054222d6e1c5 ac0f29f6042a6f669b7a1bdee66bd1ef b3025ac8f52411fd7d1ece38935d988d db27a867d1e02609d3ee0228720dc7b0 e8d00c9ebde3608f032ec94bfada554b girls_88 ob_e36dd5_ectac-francesca-lodo-01

S'KA KOMENTE

Comments are closed.