Frasheri :Prezantohet tek Kukesi

0
SHPËRNDAJE

Kukesi ka prezantuar sot goditjen e fundit ne merkato teksa ka firmosur me portierin Stivi Frasheri i cili diten e sotme ka udhetuar drejte Ohrit per tju bashkuar ekipit ne fazen pregatitore.

Frasheri ka folur dhe fjalet e para si “Kukesian”

Frasheri:Jam shumë i kënaqur që arrita të mbyll marrëveshjen me Kukësin dhe që nga dita e sotme jam zyrtarisht futbollist i këtij ekipi. Kënaqësia është më  e madhe kur e di se po afrohesh te një ekip që synon gjithmonë fitimin e trofeve dhe i ka objektivat e qarta. Unë do të jap maksimumin për këtë ekip dhe sa herë të më jepet mundësia do të tregoj veten time. Koliçi? Portier shumë i mirë dhe djalë i shkëlqyer. Vitet e fundit është rritur shumë dhe ka pasur kontribut të madh te fitimi i titullit. Do të jetë mirë të punoj me të, por edhe me portierët e tjerë që ka Kukësi. E përsëris edhe njëherë që është kënaqësi e madhe që iu bashkova kampionëve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.