Frosinone i mbyllë derën Migjen Bashës

0
SHPËRNDAJE

 

Në përfundim të triangolares Partizani-Teuta-Frosinone trajneri i italianëve të Serisë A, Stellone, në mikronofinin e televizionit shqiptarë  (TVSH) ka komentuar rreth lojtarit të  kombëtarës tonë  Migjen Basha: “Basha është  një  lojtar shumë  i mirë, kemi luajtur edhe së bashku më parë, por në mesfush jemi kompletuar dhe s’kemi nevoj për afrime të tjera,”- ka cituar trajneri i Frosinones, Roberto Stellone.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.