Frosinone një rrugë e dy punë, interesohet edhe për Fejzullahun

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Frosinone nuk do të vijë në Tiranë vetëm për të luajtur futboll. Drejtuesit e ekipit italian, që do të bejnë triangolaren me Teutën dhe Partizanin për kupën “Egnatia” më 7 gusht, duket se do të vijnë edhe për të vëzhguar nga afër mbrojtësin Arbnor Fejzullahu. Mbrojtësi ka kohë që vëzhgohet nga disa ekipe të huaja, dhe vazhdimisht ështe folur për një largim të tij nga Partizani drejt kampionateve europiane. Duket se tashmë ekipi i Frosinones është një tjetër pistë për mbrojtësin e të kuqve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.