FSHF elozhe De Biasit

0
SHPËRNDAJE

Duka Ft De Biasi

Pas cmimit “Pankina e artë” që u vlerësua trajneri i kombëtares sonë Gianni De Biasi nga federata italiane, duket se dhe federate shqiptare nuk e la të kalonte pa u vënë re. Në ceremoninë e organizuar ditën e sotme për nder të De Biasit, kreu I FSHF Armando Duka, I shprehu mirënjohjen për punën e realizuar dhe mbështetjen maksimale për objektivat e radhës në Francë2016. Duket se bashkëpunimi midis palëve do të jetë i gjatë dhe I suksesshëm.

Duka ft De Biasi 1

S'KA KOMENTE

Comments are closed.