FSHF / Hidhet shorti i Kategorisë Superiore, sezoni 2017-2018

0
SHPËRNDAJE

Është hedhur sot paradite, në orën 11.00 ne sallën e konferencave në Federatën Shqiptare të Futbollit, shorti për edicionin e ardhshëm të Kategorisë Superiore 2017-2018. Nën interesimin e përfaqësuesve të klubeve që do të marrin pjesë në këtë kampionat dhe të mediave, skuadrat e Superiores kanë mësuar për datat dhe se kur do të ndeshen me kundërshtarët e tyre. Shorti është hedhur nga Sekretari i Përgjithshëm i Federatës Shqiptare te Futbollit Ilir Shulku dhe Shefi i Departamentit të Garave Lysien Nurishmi. Ja si do të ndeshen skuadrat e Kategorisë Superiore, në këtë edicion:

S'KA KOMENTE

Comments are closed.