FSHF i rezervon një pritje të ngrohtë homologëve portugezë

0
SHPËRNDAJE

imageFSHF/ Federata Shqiptare e Futbollit dhe presidenti i saj Armand Duka kanë shtruar një darkë për nder presidentit të Federatës Portugeze të Futbollit, Fernando Gomes. Homologëve portugezë u është rezervuar një pritje e ngrohtë nga drejtuesit e Federatës Shqiptare. Të dyja palët kanë darkuar mes tyre duke shkëmbyer edhe batuta përpara një sfide të rëndësishme midis Kombëtareve respektive.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.