FSHF krijon faqen e Shqipërisë për “Euro 2016”

0
SHPËRNDAJE

Federata Shqiptare e Futbollit, njofton të gjithë opinionin publik, medat dhe dashamirësit e futbollit, se duke nisur nga sot, datë 18 prill 2016 ne web-in zyrtar te FSHF do te gjeni nje faqe te vecante dedikuar France Euro 2016. Ne kete faqe te vecante publiku do te gjeje lajme, fakte, informacione per lojtaret e ekipit kombetar, per pergatitijet qe po ben FSHF per kete event te rendesishem per futbollin shqiptar.mDite pas dite deri ne ne fillimin e France Euro 2016, publiku do te kete mundesi te informohet per aktivizimin e lojtareve tane ne klubet e tyre, per mjediset ku ekipi yne kombetar do te pergatitet dhe Rezidencen Kuq e Zi ne France, per ndeshjet miqesore, per kundershtaret tane, informacione nga media nderkombetare etj.image Nderkohe ne kete faqe do kete intervista te ish-trajnereve dhe ish-lojtareve te ekipit tone kombetar, opinione te tifozeve shqiptare dhe te personaliteteve nga fusha te ndryshme. Ne kete faqe gjithashtu publiku do te kete mundesi te ndjeke gjate gjithe eventit ne France Euro 2016 lajme,opinione,intervista, fakte ne kohe relae per ndeshjet ekipit tone kombetar. Kjo faqe eshte e optimizuar per cdo pajisje-PC,tablet dhe ne cdo telefon cellular.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.