“Fshf po na e punon pas shpine”

0
SHPËRNDAJE

Një përplasje po nis midis dy federative të futbollit, shqiptare dhe kosovare. Në rastin e fundit, sipas Panorama Sport, Kosova akuzon FSHF-në për një lojë pas shpine ndaj tyre. Rasti i fundit është ai i kosovarit Ramadani që ka marrë një ftesë nga Redi Jupi në përfaqësuesen U21.

Ylber Ramadani
Ylber Ramadani

S'KA KOMENTE

Comments are closed.