FSHF-publikon kalendarin për 3-javë të Superiores

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Pasi është mbyllur java e 17-të e Kategorisë Superiore, FSHF ka bërë publike axhendën për datat e ndeshjeve të ardhshme në këtë kampionat.

Të gjitha takimet e vlefshme për javën e 18-të të Superiores, do të luhen në datën 4 shkurt në orën 13:00. Këtu bënë përjashtim vetëm ndeshja mes Partizanit dhe Kamzës që do të zhvillohet po në të njëjtën datë, por në orën 16:00.

 

Java e 18-të
Java e 18-të

 

Java e 19-të
Java e 19-të

 

Java e 20-të
Java e 20-të

S'KA KOMENTE

Comments are closed.