Fukui drejtë Kukësit

0
SHPËRNDAJE

 

Masato Fukui në stërvitje
Masato Fukui në stërvitje

Masato Fukui, mesfushori i Skënderbeut është pran huazimit tek skuadra e Kukësit për Europa League. Kukësi do të ndeshet me Austrinë e Vjenës dhe duket se pas Liridon Latifiit dhe Sabjen Lilajt, do të marrë edhe një tjetër përforcim nga skuadra kampione e Shqipërisë. Drejtuesit e Kukësit kanë nisur bisedimet me klubit bardhekuq dhe menaxherin e lojtarit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.