Fusha e stadiumit “Flamurtari” gati për Vllazninë

0
SHPËRNDAJE

Këtë të dielë ekipi i Flamurtarit do të presë në Vlorë pikërisht Vllazninë e Shkodrës, dy ekipe me tradita në futbollin tonë të cilat tashmë do ti masin forcat në një fushë mjaft cilësore dhe krejtësisht të rinovuar sic shihet edhe nga fotot e vëna në dispozicion të publikut nga vetë klubi vlonjat. Të dy ekipet do të synojnë në këtë ndeshje të marrin maksimumin e pikëve në mënyrë që ti largohen fundit të renditjes.

11227761_937575499647046_8857085337561098134_n 12011292_937575539647042_6089178518140766142_n

S'KA KOMENTE

Comments are closed.