Futbolli në zi, shuhet trajneri i njohur polak

0
SHPËRNDAJE

Tronditet sërish bota e sportit. Trajner i njohur polak, Sascha Lewandowski është gjendur pa jetë ditën e sotme në moshën 44 vjeçare. Trupi i tij është zbuluar në banesën e tij dhe shkaku i vdekjes mbetet ende një mister.

Sascha Lewandowski
Sascha Lewandowski

Sascha Lewandowski ka drejtuar skuadrën e Leverkusen në dy periudha, nga prilli 2012 deri në qershor 2013 dhe nga prilli 2014 deri në korrik të të njëjtit vit. Ndërkohë në kohë e fundit, ai drejtoi Unionin e Berlinit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.